Ansatte

Ansatte

Ansattbilde Harald Rønning

Daglig leder og rektor

Harald Rønning

harald.ronning@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Steinar Kristiansen

Kaptein

Steinar Kristiansen

steinar.kristiansen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Kari Børseth

Økonomi- og adm.ansvarlig

Kari Børseth

kari.borseth@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Torstein Halvorsen

Overstyrmann - maritim lærer - kontaktlærer MAR3

Torstein Halvorsen

torstein.halvorsen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Denis Cikotik

Maskinsjef - maritim lærer

Denis Cikotik

denis.cikotik@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Thor Adolf Bruslåtta

Internatleder

Thor Adolf Bruslåtta

thor.bruslaata@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Anette Engell Løkamoen

Kokk

Anette Engell Løkamoen

anette.lokamoen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Sissi Rosenvold

Forpleiningsassistent

Sissi Rosenvold

sissi.rosenvold@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Stein Reiten

Første maskinist - maritim lærer

Stein Reiten

stein.reiten@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Robert Høyland

Motormann - maritim lærer

Robert Høyland

robert.hoyland@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Magnus Log

Arbeidsleder - maritim lærer

Magnus Log

magnus.log@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Bjørnar Rimereit

Maritim lærer

Bjørnar Rimereit

bjornar.rimereit@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Trine Lise Eikhom

Allmenn lærer - kontaktlærer MAR1

Trine Lise Eikhom

trine.eikhom@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Hege Ubostad Badendyck

Allmenn lærer - kontaktlærer MAR2

Hege Ubostad Badendyck

hege.ubostad@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Linda Birkeland

Sosiallærer og koordinator

Linda Birkeland

linda@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Trym Mostad

Miljøarbeider

Trym Mostad

trym.mostad@maritim-vgs.no