Ansatte

Ansatte

Ansattbilde Harald Rønning

Daglig leder og rektor

Harald Rønning

harald.ronning@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Steinar Kristiansen

Kaptein

Steinar Kristiansen

steinar.kristiansen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Kari Børseth

Økonomi- og adm.ansvarlig

Kari Børseth

kari.borseth@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Torstein Halvorsen

Overstyrmann - maritim lærer - klassekontakt MAR3

Torstein Halvorsen

torstein.halvorsen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Thor Adolf Bruslåtta

Internatleder

Thor Adolf Bruslåtta

thor.bruslaata@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Anette Engell Løkamoen

Kokk

Anette Engell Løkamoen

anette.lokamoen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Birgit Løvdal

Kokk

Birgit Løvdal

birgit.lovdal@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Sissi Rosenvold

Forpleiningsassistent

Sissi Rosenvold

sissi.rosenvold@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Stein Reiten

Maskinsjef - maritim lærer

Stein Reiten

stein.reiten@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Stian Fauskanger Eidsaa

1. maskinist

Stian Fauskanger Eidsaa

stian.eidsaa@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Sigurd Vingerhagen

2. maskinist

Sigurd Vingerhagen

sigurd.vingerhagen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Robert Høyland

Motormann - maritim lærer

Robert Høyland

robert.hoyland@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Harald Rabben-Johansen

Maritim lærer

Harald Rabben-Johansen

harald.rabben.johansen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Magnus Log

Arbeidsleder - maritim lærer

Magnus Log

magnus.log@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Sakarias Hegle

Matros

Sakarias Hegle

Sakarias.hegle@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Bjørnar Rimereit

Maritim lærer

Bjørnar Rimereit

bjornar.rimereit@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Ove Dag Johnsen

Maritim lærer

Ove Dag Johnsen

ove.johnsen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Anders Topstad

Maritim lærer

Anders Topstad

anders.topstad@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Linda Birkeland

Sosiallærer og koordinator

Linda Birkeland

linda@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Hege Ubostad Badendyck

Allmenn lærer - klassekontakt MAR2

Hege Ubostad Badendyck

hege.ubostad@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Trine Lise Eikhom

Allmenn lærer

Trine Lise Eikhom

trine.eikhom@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Gina Marie Bergmann

Allmenn lærer - klassekontakt MAR1

Gina Marie Bergmann

gina.bergmann@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Tobias Surland-Hansen

Miljøarbeider

Tobias Surland-Hansen

tobias.hansen@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Lars Andre Glendrange

Miljøarbeider

Lars Andre Glendrange

lars.glendrange@maritim-vgs.no

 

Ansattbilde Ylva A. Ramse

Miljøarbeider

Ylva A. Ramse

ylva.ramse@maritim-vgs.no